دکتر فرزاد مینویی

مدرس دوره های علوم داده (Data Science)

درباره استاد:
دکتر فرزاد مینویی مدرس دوره‌های آنلاین و بلند مدت علم داده در مؤسسه توسعه می‌باشند و نزدیک به 400 دانشجوی تجربه شرکت در کلاس‌های ایشان را در موسسه توسعه داشته‌اند.

آدرس ایمیل

f.minooie@tihe.ac.ir

صفحه اینستاگرام

@tiheac

شماره تماس

021-91302070

تلگرام

@tiheac

آدرس

تهران، میدان ولیعصر (عج)، کوچه مینو، پلاک 132، موسسه توسعه

بیوگرافی

فرزاد مینویی فارغ‌التحصیل رشته مهندسی عمران و مدیریت کسب‌وکار (MBA) از دانشگاه صنعتی شریف است. وی تحصیلات خود را در دکترای مدیریت در دانشگاه کلرادو (University of Colorado, Boulder) آمریکا ادامه داده است. زمینه‌های تخصصی او تصمیم‌گیری داده-محور و Business Analytics است.

وی در دوره دکترا به‌عنوان محقق بر روی پروژه‌های کاربردی که کارفرمای آن وزارت حمل‌ونقل آمریکا (Department of Transportation)  و موسسه تحقیقاتی (Construction Industry Institute (CII بوده، فعالیت کرده است. موسسه تحقیقاتی CII یک کنسرسیوم از شرکت‌های بزرگ فعال در صنعت نفت و گاز، فنی و مهندسی و تأمین‌کنندگان عمده آمریکاست. نتیجه فعالیت‌های تحقیقاتی او در مجلات معتبر علمی بین‌المللی چاپ شده‌اند. پس از بازگشت به ایران، دکتر مینویی در حوزه Business Analytics مشاوره شرکت‌هایی مانند همراه اول و خدمات هوشمـند لجـستیک روناد بوده است.

دکتر مینویی همچنین در چند سال گذشته به‌عنوان استاد مدعو درس هوش تجاری و مدیریت عملیات را برای دوره‌های کارشناسی ارشد دانشگاه تهران و دانشگاه شهید بهشتی برگزار کرده است. مخاطبان عمده این دوره‌ها مدیران ارشد و میانی شرکت‌های ایرانی بوده‌اند. تلاش او در این دوره‌ها این بوده تا با زبانی ساده و کاربردی مدیران صنعت را با مفاهیم تصمیم‌گیری داده‌محور و هوش تجاری آشنا کند.

او امیدوار است با به‌کارگیری تجربه‌های عملی خود در صنعت ایران و آمریکا و ترکیب آن با دانش تخصصی به مدیران کمک کند تا در مورد چالش‌هایی که با آن مواجه هستند، تصمیمات بهتری بگیرند.

دوره های ارائه شده توسط این مدرس

303
4,900,000 تومان
864
9,800,000 تومان