تصویر محل برگزاری دوره‌های آموزشی موسسه توسعه

با توجه به نیاز بالای رشته‌های مهندسی و مدیریتی به ارائه گزارش‌های مدیریتی و تحلیل‌های کسب و کاری این دوره آموزشی ارائه شده است. این دوره متناسب برای دانشجویان و افراد شاغل می‌باشد به طوریکه بتوانند کاربر حرفه‌ای نرم افزار Excel باشند و انواع تحلیل‌ها و گزارشات مورد نیاز خود را بتوانند انجام دهند. در حال افرادی که کاربر حرفه‌ای اکسل باشند در بازار کار اندک می‌باشد و افراد به خوبی از این نرم افزار رایج استفاده نمی‌کنند. در صورتیکه با اکسل می‌توان بسیاری از تحلیل‌های پیچیده را به راحتی پیاده‌سازی نمود.

در دوره آموزشی اکسل کاربردی (از مقدماتی تا حرفه ای) چه یاد خواهید گرفت؟

در این دوره پس از آشنایی با محیط اکسل، انواع فرمت‌دهی و فیلترینگ‌های ساده و پیشرفته با انواع گزارش‌های ساده و پیشرفته اکسل آشنا خواهید شد. سپس یادخواهید گرفت چگونه خروجی‌های حرفه‌ای از گزارش‌ها تهیه کنید. پس از آن با ابزارهایی همچون Data Robbon آشنا خواهید شد و در کنار یاد خواهید گرفت که چگونه از نمودارهای پرکارد و مدیریت استفاده کنید. یکی از ویژگی‌های افراد حرفه‌ای که باعث افزایش سرعت کار آن‌ها با اکسل می‌شود، استفاده از کلیدهای میانبر است که مهم‌ترین و پرکاربردترین آن‌ها را در این دوره فرا خواهید گرفت. پس از این مرحله وارد فاز فرمول نویسی‌‌های خاص و استفاده از توابع کاربردی می‌شوید. همچنین نحوه ایجاد Pivot Table ها را یاد خواهید گرفت و از ابزارهای آنالیز داده و پایگاه داده استفاده خواهید کرد. در نهایت با روش‌هایی برای محافظت و اشتراک فایل‌های اکسل و تهیه فرم‌های اطلاعاتی و امن کردن آن‌ها در کنار سازمان‌دهی و مدیریت داده‌ها آشنا خواهید شد. تمامی این موارد را در کنار حل و بررسی مثال‌های کاربردی در کلاس آموزشی تمرین خواهید کرد و مدرسین دوره در کنار شما خواهند بود.

کد 2 دوره اکسل کاربردی (روزهای پایان هفته)

مدرس دوره: مهندس علی بینات

کارشناس مدیریت صنعتی از دانشگاه شاهد
سابقه 15 سال تدریس دوره‌های اکسل و کنترل پروژه در موسسه توسعه و سازمان‌ها

روزهای برگزاری: پنجشنبه‌ها (ساعت 14 الی 20) و جمعه‌ها (ساعت 8 الی 14)

تعداد جلسه: 4 جلسه 6 ساعته

شروع دوره: 14 آذر

کد 1 دوره اکسل کاربردی (روزهای اول هفته)

مهندس علی غفاریان

مدرس دوره: مهندس علی غفاریان

کارشناس ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف
عضو بنیاد ملی نخبگان
سابقه 14 سال تدریس دوره‌های اکسل در موسسه توسعه و سازمان‌ها

روزهای برگزاری: شنبه‌ها (ساعت 14 الی 20) و یکشنبه‌ها (ساعت 14 الی 20) 

تعداد جلسه: 4 جلسه 6 ساعته

شروع دوره: 2 آذر

شما میتوانید هم اکنون پیش ثبت نام کنید و از مشاوره رایگان پیش از دوره بهره‌مند شوید

سوالات متداول دانش‌پذیران دوره اکسل کاربردی

این دوره در 24 ساعت آموزشی تدریس می شود.

در محیط کسب و کار میتوانید تمام نیازهای خود را نسبت به تحلیل اطلاعات و ساخت صفحات اکسلی که فرآیندهای کاری شما را شفاف و تسهیل کند بر طرف کنید. همچنین گزارش های مدیریتی بسیار خوبی می توانید استخراج کنید و عملا سیستم سازی کنید.

در صورتیکه دانشجو هستید، حتما نیاز به انجام محاسبات برای انجام کارهای پژوهشی و تمارین درسی خود را خواهید داشت که این دوره نه تنها در امور دانشگاهی کمک حال شما خواهد بود؛ بلکه در جذب به بازار کار نیز برای شما مزیت حساب خواهد شد.

لطفا با شماره 02186741 داخلی 125 یا 127 تماس حاصل فرمایید و پرسش خود را از کارشناسان موسسه توسعه بپرسید. ما مشتاقیم شما را راهنمایی کنیم. 

بله؛ گواهینامه موسسه توسعه مورد تایید وزارت علوم دریافت خواهید کرد که قابلیت ترجمه جهت اپلای شغلی یا تحصیلی هم دارد. همچنین در صورت درخواست می‌توانید گواهینامه به زبان انگلیسی را هم دریافت نمایید.

خیر؛ در این دوره نیاز به دانش خاصی در مورد اکسل نیست و قرار است از مقدماتی تا حرفه ای این نرم افزار را یاد بگیرید.

در حال حاضر دو کد برای این دوره تعریف شده است. 

کد 1: شنبه ها و یکشنبه ها

کد 2: پنجشنبه ها و جمعه ها

تمامی دوره آموزشی اکسل کاربردی توسط مثال های کاربردی آموزش داده می شود و در کلاس روی آن ها تمرین خواهید کرد.