موسسه آموزش عالی آزاد توسعه با کنار هم قرار گرفتن اساتید برجسته در دانشگاه و صنعت فعالیت خود را از سال 1388 با عنوان مرکز دوره های تکمیلی دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع آغاز کرد و در ادامه از سال 1390  با عنوان موسسه آموزش عالی آزاد توسعه به عنوان مرجع رسمی و حرفه ای به برگزاری دوره های تخصصی درزمینه مهندسی صنایع و مدیریت پرداخته است. توسعه اساساً با هدف کمک به مدیران و صاحبین صنایع در پیداکردن اشکالات و تنگناهای اجرایی، آموزش پیاده سازی آموخته های دانشگاهی و آموزش های تخصصی مباحث مهندسی صنایع و مدیریت پایه گذاری گردیده است.

موسسه توسعه تحت نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تحت مجوز رسمی به شماره 22/2036/9 فعالیت های خود را انجام می دهد.

موسسه توسعه با برخورداری از تاییدیه دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع طبق توافق نامه بشماره 43/87 ج 73 فعالیت های خود را انجام می دهد.

همکاری مشترک موسسه توسعه با آکادمی Vinsys از فروردین 1395 آغاز شده، این آکادمی از سال 1999 با بیش از 450 استاد متخصص و حرفه ای در سراسر دنیا فعالیت میکند.
موسسه آموزش عالی آزاد توسعه به منظور ارائه خدمات حرفه ای بین المللی و منطبق بر دانش روزجهان با آکادمیVinsys همکاری و بعنوان تنها نماینده رسمی این آکادمی در ایران فعالیت مینماید.
این آکادمی مورد تایید Microsoft، Oracle ، EXIN و موسسه PMI به شماره شناسایی 2739 میباشد و در ده سال گذشته بیش از 315000 دانش پذیر متخصص را در سراسر جهان آموزش داده است.

تاییدیه آکادمی Vinsys در سایت رسمی موسسه PMI

اساتید خبره و برجسته بین المللی، آزمون های آموزشی، پرسش و پاسخ در راستای رفع عیوب بمنظور بهبود در صنایع و  برگزاری جلسات فعال و خلاق از ویژگی های بارز خدمات این حوزه میباشد.

لوگوی موسسه توسعه در وبسایت رسمی موسسه Vinsys 

مشخصات کلی برخی از خدمات:

کد دوره

عنوان خدمات

مدت زمان

دوره آنلاین PMBOK

دوره آموزشی آنلاین PMBOK ویژه آمادگی آزمون PMP و انجام آزمون ارزیابی پایان دوره و ارائه مدرک معتبر از موسسه PMI و آکادمی Vinsys

35PDU معادل 35 ساعت آموزشی

آزمون PMBOK

برگزاری آزمون ارزیابی ماژول های PMBOK و ارائه مدرک معتبر از موسسه PMI و آکادمی Vinsys

ارائه مدرک با مدت زمان 35 PDU

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر درخصوص نحوه استفاده از خدمات مذکور میتوانید با موسسه بشماره 86741-021 داخلی 127 تماس حاصل فرمایید.

موسسه توسعه با همکاری Singidunum University صربستان برای اولین بار در ایران مقطع کارشناسی ارشد MBA گرایش مالی را با حضور اساتید اروپایی این دانشگاه در ایران برگزار میگردد. این مقطع شامل دو بخش تئوری و تحقیقاتی میباشد که پس از اتمام آن مدرک کارشناسی ارشد بین المللی به شرکت کنندگان ارائه میگردد. موسسه توسعه در راستای تسهیل فرآیند تحصیل دانش پذیران ایرانی در مراکز علمی معتبر خارج از کشور و همچنین ایجاد امکان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در ایران بدون کنکور و توسط مدرسین بین المللی و نهایتا دریافت مدرک از Singidunum University که قابلیت ادامه تحصیل در کشورهای خارج از کشور را دارا میباشد با این دانشگاه همکاری نموده است.
لینک عضویت موسسه توسعه در Singidunum University
طی این همکاری موسسه توسعه بعنوان تنها نماینده رسمی این دانشگاه در ایران مجاز به جذب دانشجو از طریق مصاحبه و استفاده از پتانسیل های این دانشگاه بصورت حضوری در ایران گردیده است. بدین ترتیب دانش پذیران و علاقه مندان ایرانی بدون صرف هزینه های سرسام آور ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر خارجی و متحمل شدن مشکلات و دشواری های زندگی خارج از کشور، میتوانند از امکانات و پتانسیل های علمی این دانشگاه که جزء معدود دانشگاه های عضو لیست سفید مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری میباشد، استفاده نمایند. این دوره بصورت حضوری و توسط مدرسین اروپایی Singidunum University برگزار میگردد.
مشخصات دوره:
1- فرآیند پذیرش، شرایط ورود به دوره و ثبت نام :
 • تمامی مراحل پذیرش مطابق با آیین نامه های دانشگاه سینگیدونوم و توسط این دانشگاه و با نمایندگی موسسه توسعه صورت می پذیرد.
 • مصاحبه اولیه
 • تسلط به زبان انگلیسی
 • دارا بودن مدرک کارشناسی
2- مدت زمان:
 • طول مقطع مجموعاً یکسال بطول می انجامد که تمامی کلاسها و اقدامات لازم توسط موسسه توسعه صورت می پذیرد.
 • مدت زمان هر کدام از دروس تئوری 26 ساعت و در طی یک الی دو هفته بصورت فشرده برگزار می شود. قابل ذکر است که هر کدام از این درس ها معادل 3 واحد درسی است. بعد از گذراندن هر درس دانشجویان موظف اند که در امتحان این درس شرکت کرده و در صورت قبولی در آن شروع به گذراندن درس دیگر نمایند.
3- برنامه آموزشی:
برنامه آموزشی کلاس ها منطبق با محتوای درسی که در حال حاضر در دانشگاه سینگیدونوم تدریس می شود، اجرا می شود. بخش تئوری دروس شامل درس های (واحدهای) زیر می باشد :
 • مدیریت بازاریابی Marketing Management : هدف از این درس توانمندسازی دانشجویان برای بدست آوردن دانش های ضروری در انتخاب بازارهای هدف و افزایش تعداد مشتریان است.
 • گزارش های مالی و تصمیم گیری های کسب و کار Financial reporting & business decision making : این دوره به منظور توانمند کردن دانشجویان در بدست آوردن دانش کاربردی در حیطه ارائه گزارش های مالی است.
 • مدیریت استراتژیک و عملیاتی Strategic & Operational Management
 • مدیریت تغییرات و رهبری Leadership & Change Management
 • مدیریت منابع انسانی Human resource Management
در بخش تحقیقاتی که بعد از گذراندن واحدهای بالا اجرا می شود موارد زیر مورد توجه قرار می گیرد :
 • سمینار research paper
 • تز Master thesis
مخاطبین دوره:
 • فارغ التحصیلان رشته‌ی مهندسی صنایع، عمران، مدیریت و کلیه علاقه مندان به مباحث مالی
 • افراد مشغول به کار در حوزه مالی
جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 86741-021 داخلی 127 تماس حاصل فرمایید.
گواهینامه نامه موسسه توسعه از طرف مدیریت انجمن بين المللي IADL بشرح زیر میباشد:
انجمن بين المللي (IADL) یک سازمان مستقل است و با هدف ارتقا كيفيت آموزش تاسيس گرديده است. اعضاي اين انجمن عموماً دانشگاه ها، موسسات آموزشي و ساير سازمانها در پنج قاره جهان ميباشند. موسسه آموزش عالی آزاد توسعه در بهار 95 به عضویت این انجمن پذیرفته شد و ازین پس تمامی دوره های موسسه توسعه با استاندارد این مجموعه برگزار خواهد شد و موسسه توسعه بعنوان تنها موسسه نماینده رسمی این انجمن در ایران فعالیت مینماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط اخذ این مدرک میتوانید با شماره 86741-021 داخلی 124 و 125 تماس حاصل فرمایید.