موسسه توسعه در راستای تسهیل دسترسی کلیه علاقه مندان در سراسر کشور به خدمات آموزشی بخش دوره های آنلاین خود را راه اندازی نموده است. در طی سال های اخیر و با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و همچنین استفاده فراگیر از اینترنت، امکان برگزاری کلاس های آنلاین فراهم و این مزیت برای علاقه مندانی که امکان استفاده از کلاس های حضوری را ندارند ایجاد گردیده تا همچون سایرین از آموزش های تخصصی بهره مند گردند. در کلاس آنلاین همانند کلاس های حضوری، ارتباط کاملاً دو طرفه بین استاد و دانشجو وجود دارد به گونه ای که دانشجو می تواند سوال بپرسد و استاد پاسخ دهد و به این شکل قابلیت های یک کلاس حقیقی بر آورده می شود. 

از جمله مزایای کلاس های آنلاین می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • عدم وجود محدودیت جغرافیایی برای شرکت کنندگان در این کلاس ها
  • عدم نیاز به رفت و آمد و صرف هزینه و زمان مربوط به آن
  • افزایش مشارکت در مباحث کلاس و افزایش اعتماد به نفس دانشپذیران بمنظور پرسیدن سوالات به دلیل مجازی بودن محیط آموزشی
  • کیفیت بالای برگزاری کلاس ها از نظر نمایش اسلاید و محتوای آموزشی در کلاس
  • هزینه کمتر نسبت به کلاس حضوری

سؤالات متداول

برای شرکت در کلاس های آنلاین، برای شما یک اکانت ورود به کلاس تعریف می شود و با نصب برنامه ای که در اختیار شما قرار میگیرد، می توانید وارد محیط کلاسی خود شوید. دقت کنید که برای ورود به کلاس ها و استفاده از برنامه ورود به کلاس حتما باید از ویندوز استفاده کنید.

کافی است پس از اتمام دوره آموزشی خود، روی سایت موسسه توسعه یک اکانت بسازید و وارد پنل کاربری خود شوید. سپس وارد بخش “تیکت های پشتیبانی” شوید و برای واحد “صدور مدرک” یک تیکت ارسال کنید. حتما در تیکت، کد ملی خود و دوره ای که شرکت کرده اید را ذکر کنید. در کوتاهترین زمان ممکن، کارشناسان موسسه، در همان تیکت، پاسخ می دهند و مدرک شما را جهت دانلود در اختیار شما میگذارند

خیر، جهت ورود به کلاس آنلاین حتما باید از طریق سیستم عامل ویندوز داشته باشید تا نرم افزار ورود به کلاس را نصب کنید.

خیر؛ برای مشاهده فیلم های کلاسی باید حتما ویندوز داشته باشید و از طریق پلیر مخصوصی که به شما معرفی می شود فیلم ها را مشاهده کنید. البته نوعی از فیلم کلاس ها وجود دارد که میتوانید روی مروگر خود به صورت آنلاین مشاهده کنید. اما در کل با گوشی موبایل نمیتوانید به محتوای فیلم کلاس ها دسترسی داشته باشید.

برای ورود به کلاس و همچنین مشاهده فیلم کلاس ها، حتما باید از ویندوز استفاده کنید و سیستم عامل هایی مانند مک و لینوکس قابل استفاده نمی باشند.

بله؛ هر دوره آنلاین، پشتیبانی فنی خود را دارد و میتوانید با او در ارتباط باشید.

به ویدیوهای دانلودی دوره ها تا 2 سال پس از اتمام دوره و به لینک پخش آنلاین دوره‌ها تا 1 سال که البته در صورت لزوم امکان تمدید این مهلت وجود دارد.

موسسه توسعه زیر نظر و مورد تایید وزارت علوم است و گواهینامه های پایان دوره با تایید وزارت علوم است. به همین دلیل گواهی پایان دوره بسیار معتبر بوده و حتی قابل ترجمه است و در کشورهای دیگر هم معتبر خواهد بود.

در دوره های موسسه توسعه علاوه بر امکان تعامل در حین کلاس آنلاین، گروهی در فضای مجازی برای تعامل بیشتر و طولانی مدت دانشجویان با اساتید و با یکدیگر تشکیل میشود.

بله اساتید دوره تمارین و پروژه هایی در مقاطع زمانی مختلف تعریف میکنند و دانش پذیر موظف است تا تاریخ معینی تمارین را انجام داده و تحویل دهد.