صفحه اصلی
علم داده
کنترل پروژه
مهندسی ومدیریت کیفیت
نرم افزارهای مهندسی
تربیت پژوهشگر
مدیریت مالی
مدیریت وکسب و کار
همایش وکنفرانس
خدمات آنلاین
   شخصیت‌شناسی با MBTI

دوره آموزشی شخصیت شناسی با MBTI و DISC - آنلاین

زمانی که در روابط روزانه شخصی و شغلی با پیش فرض های ذهنی متداول خود با افراد برخورد میکنیم معمولا دچار تعرضات و سوتفاهم های زیادی میشویم. احتمالا یکی از جذاب ترین و کاربردی ترین مباحث ارتباطی، مبحث شخصیت شناسی است. استفاده از ابزار MBTI که امروزه یکی از مطرح ترین ابزارهای تیپ شناسی در جهان است و در بیش از ۸۰ شرکت از ۱۰۰ شرکت برتر fortune100 مورد استفاده است به ما کمک میکند تا برای درک و شناخت صحیح از افراد در جلسات مذاکره، فروش، و همچنین رهبری و تیم داری بسیار قدرتمندتر از پیش عمل کنیم.

این ابزار تا امروز به بیش از ۳۰ میلیون نفر در سراسر جهان کمک کرده تا در مذاکرات، جلسات فروش و برقراری ارتباط، موثرتر عمل کنند. با تسلط بر MBTI میتوانید در زمان کوتاهی ترجیحات و تیپ شخصیتی افراد را تشخیص دهید و فرایند متقاعدسازی آن ها را بسیار ساده تر طی کنید.


مدت دوره: 8 ساعت

هزینه دوره: 188/000 تومان

جهت اطلاع دقیق از زمان برگزاری دوره لطفاً اینجا کلیک کنید.


سرفصل‌های دوره:

  • بررسي لايه هاي شخصيتي
  • برون گرايي و درونگرايي و راههاي شناخت آن
  • نيازهاي پنجگانه شخصيتي
  • شناخت و بررسي دسته‌های MBTI
  • شناخت تيپ ها شانزده گانه MBTI
  • آشنایی با آزمون‌های MBTI و DISC
  • مشاغل مرتبط ،متناسب با تيپ هاي مختلف شخصيتي

ملزومات:

اینترنت با حداقل سرعت 256 Kb/S


توضیحات:

پس از ثبت نام از طریق سایت مؤسسه توسعه، به دانشجو شناسه و گذرواژه‌ای پیش از شروع کلاس اعلام می‌شود که با ورود به پرتال مشخص‌شده و انتخاب کلاس در جلسه آموزشی شرکت خواهد کرد. لازم به ذکر است که جلسات در زمانی مقرر در پروفایل دانشجو جهت استفاده چندباره از کلاس به تفکیک جلسات وجود دارد. بدیهی است که اخذ فایل ضبط‌شده کلاس‌ها مستلزم هماهنگی‌های مقتضی می‌باشد. 

دوره های موسسه توسعه با همکاری موسسه پژوهش برگزار می گردد، جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص دوره ها و امور آموزشی می توانید با شماره : 86741-021 (موسسه پژوهش)تماس حاصل نمایید
آدرس ستاد پشتیبانی: تهران، سهروردی شمالی، خیابان شهید قندی غربی، بین خیابان پنجم و هفتم، پلاک 40 ، تلفن: 88933622-021
آدرس موسسه پژوهش (ستاد آموزش) : ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش ; آدرس ایمیل: Tihe.ac.ir@gmail.com
.تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی آزاد توسعه می باشد ©