صفحه اصلی
علم داده
کنترل پروژه
مهندسی ومدیریت کیفیت
نرم افزارهای مهندسی
تربیت پژوهشگر
مدیریت مالی
مدیریت وکسب و کار
همایش وکنفرانس
خدمات آنلاین
     تقویم زمانی فصل پائیز 96 یکساله پروژه کد I-مورخ 95/07/30
  96/03/01

موسسه توسعه بدین وسیله به اطلاع کلیه شرکت کنندگان دوره یکساله مهندسی پروژه (MBA پروژه) که 30 مهر 95 آغاز گردیده (کد I) می رساند، تقویم زمانی فصل پائیز 96 به شرح زیر می باشد: (لطفا یک هفته قبل از شورع تقویم تابستان مجددا این تقویم را بررسی فرمایید تا از تغییرات احتمالی مطلع گردید، همچنین سایر موارد احتمالی درخصوص تاریخ دوره ها از طریق این قسمت اطلاع رسانی میگردد لذا قبل از تاریخ شروع دوره ها نیز تقویم خود را بررسی فرمایید.)

نام دوره

طول دوره ( ساعت)

تاریخ برگزاری دوره

مکان برگزاری دوره

آشنایی با مدیریت ریسک بانرم افزار Oracle Primavera PertMaster 

15

پنجشنبه 96/09/02 (12-20)

جمعه 96/09/03 (9-17)

برگزار گردید.

دوره آموزشی ساخت داشبوردهای مدیریتی در اکسل

12

5شنبه 96/08/11 (14-20)

جمعه 96/08/12 (8-14)

برگزار گردید.

*دانشپذیران می بایست در دوره های Pertamaster و DCC تکمیلی لپ تاپ همراه خود بیاورند و یکی از دو ورژن آخر نرم افزارهای ACCESS و Pertmaster را نیز روی لپ تاپ خود نصب داشته باشند.

*تبصره مهم برای شرکت کنندگان دوره های یکساله در موسسه توسعه:

کلیه شرکت کنندگان دوره یکساله پروژه I در طول مدت یکسال برگزاری دوره، مجاز به انجام دو بار انتقال در مجموعه دوره های یکساله پروژه مربوط به کد خود می باشند. لذا متقاضیانی که تقاضای انتقال دوره ای از مجموعه دوره های یکساله پروژه کد خود را به کد بعدی دارا می باشند می بایست حداقل یک هفته قبل از شروع دوره مورد نظر، درخواست انتقال خود را به آدرس ایمیل Tihe.ac.ir@gmail.com ارسال نمایند.

شایان ذکر است در صورت درخواست انتقال بیشتر از دو بار در طول مدت یکسال و یا ارسال درخواست در زمان کمتر از یک هفته مانده به شروع دوره مورد نظر و یا عدم شرکت در دوره بدون ارسال درخواست کتبی، به فرد متقاضی هزینه انتقال تعلق خواهد گرفت که میزان هزینه را موسسه تعیین خواهد نمود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با 86741-021 (موسسه پژوهش) تماس حاصل نمائید.

دوره های موسسه توسعه با همکاری موسسه پژوهش برگزار می گردد، جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص دوره ها و امور آموزشی می توانید با شماره : 86741-021 (موسسه پژوهش)تماس حاصل نمایید
آدرس ستاد پشتیبانی: تهران، سهروردی شمالی، خیابان شهید قندی غربی، بین خیابان پنجم و هفتم، پلاک 40 ، تلفن: 88933622-021
آدرس موسسه پژوهش (ستاد آموزش) : ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش ; آدرس ایمیل: Tihe.ac.ir@gmail.com
.تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی آزاد توسعه می باشد ©