صفحه اصلی
کنترل پروژه
مهندسی ومدیریت کیفیت
نرم افزارهای مهندسی
تربیت پژوهشگر
مدیریت مالی
مدیریت وکسب و کار
همایش وکنفرانس
خدمات آنلاین
     ساعت کاری موسسه توسعه در روزهای پایانی سال 95 و آغاز سال 96
  95/12/26

به اطلاع کلیه علاقه مندان خدمات موسسه توسعه می رساند:

ساعت کاری موسسه در سال 95 بمنظور پاسخگویی تلفنی یا حضوری دانش پژوهان تا ساعت 14 روز پنج شنبه 26 اسفند ماه  می باشد و پس از آن تا پایان نوروز یعنی 13 فروردین 96 تعطیل می باشد.

کلیه دانش پژوهان برای بهره بردن از تخفیفات ویژه و طرح های تخفیف نوروزی میتوانند بمنظور ثبت نام به صورت آنلاین از طریق ثبت نام آنلاین موسسه اقدام نمایند.

شایان ذکر است شروع کار موسسه در سال 96 ساعت 8:30 صبح روز 14 فروردین ماه می باشد.

***در ایام نوروز دانشجویان می توانند از طریق ایمیل Tihe.ac.ir@gmail.com با ما در تماس بوده و سوالات یا مشکلات خود را با ما در میان بگذارند.

موسسه آموزش عالی آزاد توسعه پیشاپیش فرا رسیدن نوروز باستانی را به کلیه عزیران تبریک عرض نموده و سالی سرشار از موفقیت و کامیابی را برای همگان از خداوند سبحان آرزومند میباشد.


در روز ها و ساعات کاری مذکور برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 86741-021 تماس حاصل نموده و یا همواره بمنظور کسب اطلاعات بروز به سایت موسسه(Tihe.ac.ir) مراجعه فرمایید.

دوره های موسسه توسعه با همکاری موسسه پژوهش برگزار می گردد، جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص دوره ها و امور آموزشی می توانید با شماره : 86741-021 (موسسه پژوهش)تماس حاصل نمایید
آدرس ستاد پشتیبانی: تهران، سهروردی شمالی، خیابان شهید قندی غربی، بین خیابان پنجم و هفتم، پلاک 40 ، تلفن: 88933622-021
آدرس موسسه پژوهش (ستاد آموزش) : ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش ; آدرس ایمیل: Tihe.ac.ir@gmail.com
.تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی آزاد توسعه می باشد ©