صفحه اصلی
علم داده
کنترل پروژه
مهندسی ومدیریت کیفیت
نرم افزارهای مهندسی
تربیت پژوهشگر
مدیریت مالی
مدیریت وکسب و کار
همایش وکنفرانس
خدمات آنلاین
     نشست رایگان راه کار های موفقیت در مهندسی صنایع/دوشنبه 29 آذر
  95/09/14

همواره بسیاری از افرادی که در مقطع کارشناسی در رشته های مهندسی صنایع یا مدیریت تحصیل نموده اند با این سوال مواجه هستند که آیا ادامه تحصیل بدهند یا مشغول به کار شوند...

همچنین افرادی که تحصیل میکنند با این سوال مواجه هستند که چه کار هایی برای موفقیت بیشتر تحصیلی و شغلی میبایست انجام دهند.

و دسته ای از افراد هم که مشغول به کار هستند دنبال پاسخ به این سوال هستند که برای ارتقاء سمت شغلی و درامدی خود چه کارهایی میبایست انجام دهند.

موضوعاتی از قبیل مواردی که گفتته شد همچنین سوالاتی مانند اینکه در چه مسیر شغلی وارد شوم؟ چگونه وارد شوم؟ و ... یکی از دغدغه‌های اصلی افرادی است که یا تاکنون شغلی را تجربه نکرده‌اند و مشغول تحصیل بوده اند و یا به تازگی وارد بازار کار شده‌اند، میباشد.

این دغدغه در فارغ التحصیلان رشته مهندسی صنایع یا رشته های مدیریت به دلیل تنوع زیاد موضوعات کاری و تفاوت زیاد آن‌ها، پررنگ تر است.

موسسه آموزش عالی آزاد توسعه این نشست را برای پاسخ گویی به سوالات فوق و همچنین صرفه جویی در زمان و آشنایی با راه های کسب مزیت های رقابتی برای علاقه مندان رشته های صنایع و مدیریت یا افرادی که از رشته های مختلف غیر از صنایع، علاقه مند به کار یا ادامه تحصیل در حوزه مهندسی صنایع میباشند، تدوین نموده است.

نشست راه کار های موفقیت در مهندسی صنایع


سخنران: دکتر مجید ایوزیان

زمان برگزاری: دوشنبه 29 آذر ساعت 15 تا 17

مکان برگزاری: متعاقباً در تاریخ 95/09/28 از طریق سایت توسعه اعلام می گردد.

 به دلیل محدود بودن ظرفیت اولویت با افرادی است که زودتر رزرو کرده باشند.

جهت رزرو نشست راه کار های موفقیت در مهندسی صنایع کلیک نمایید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با 02186741 (موسسه پژوهش) تماس حاصل نمائید.

دوره های موسسه توسعه با همکاری موسسه پژوهش برگزار می گردد، جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص دوره ها و امور آموزشی می توانید با شماره : 86741-021 (موسسه پژوهش)تماس حاصل نمایید
آدرس ستاد پشتیبانی: تهران، سهروردی شمالی، خیابان شهید قندی غربی، بین خیابان پنجم و هفتم، پلاک 40 ، تلفن: 88933622-021
آدرس موسسه پژوهش (ستاد آموزش) : ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش ; آدرس ایمیل: Tihe.ac.ir@gmail.com
.تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی آزاد توسعه می باشد ©